Print Friendly, PDF & Email

Betonowe i metalowe obudowy stacji energetycznych.

Betonowe i metalowe obudowy stacji energetycznych są niezbędnym elementem infrastruktury. Modernizacja i budowa sieci energetycznej wymaga nowych stacji, od wielkogabarytowych stacji typu GPZ poprzez stacje rozdzielcze średniej mocy aż po małe stacje abonenckie oraz rozgałęźniki i złącza kablowe. Obudowy stacji energetycznych firmy ATLAS spełnią wszystkie wymogi użytkownika, i  doskonale zabezpieczą urządzenia przed warunkami atmosferycznymi i nieautoryzowanym dostępem.

Firma Atlas posiada w swojej ofercie całą gamę stacji, zarówno w wykonaniu żelbetowym jak i metalowych. Korzystając z naszej oferty można dobrać stację do każdych wymogów technologicznych i lokalizacji, a także – w przypadku konieczności – zlokalizować ją pod ziemią. Każda stacja jest produkowana indywidualnie na zamówienie klienta – pozwala to sprostać wszelkim oczekiwaniom i idealnie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.

Stacje transformatorowe z obsługą wewnętrzną
Stacje transformatorowe z obsługą zewnętrzną
Stanowiska transformatorów mocy
Stacje elektroenergetyczne dużych mocy
Złącza i rozgałęźniki kablowe – ATSN
Podziemne stacje transformatorowe
Piwnice kablowe, fundamenty

Produkowane przez nas obudowy zostały poddane badaniom w Instytucie Energetyki, i otrzymały stosowne certyfikaty zgodności. Certyfikaty potwierdzają wysoką jakość produktu oraz bezpieczeństwo użytkowania.

 

Betonowe i metalowe obudowy stacji energetycznych - przykład

Do pobrania