Print Friendly, PDF & Email
Zastosowanie:

Obudowy instalacji technologicznych kopalni i magazynów gazu tego typu przeznaczone są do zabudowy  instalacjami DEG, TEG, osuszania gazu, przepompowni, kotłowni itd.

Budowa:

Obudowy metalowe wykonywane są w systemie ATLAS. Cechą charakterystyczną tego typu konstrukcji jest żelbetonowa podłoga z zakotwiczoną w niej konstrukcją stalową, obudowaną płytami warstwowymi na bazie wełny mineralnej. Obudowa posadowione są na prefabrykowanym fundamencie. Wielkość kontenerów uzależniona jest od ich przeznaczenia. Transportowane są w całości lub montowane na placu budowy z prefabrykatów. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają zastosowanie obudów w strefach zagrożonych wybuchem. Posadzka wykonana jest w technologii antyelektrostatycznej jako nieiskrząca. W zależności od potrzeb technologicznych możliwe jest swobodne kształtowanie podziału wewnętrznego i wielkości kontenera. Ze względu na stosunkowo niski ciężar możliwe jest całkowite wyposażenie kontenerów w urządzenia technologiczne.

Oprócz obudów wykonujemy także stalowe podesty i podpory dla urządzeń technologicznych instalowanych w kopalniach i magazynach gazu.

Do pobrania